0 prekių už 0.00€
Jūsų krepšelis yra tuščias!
Nemokamam pristatymui Jums liko užsakyti prekių už 43.44€

Arganos pilingas kūnui, 200ml | Vivasan

Gamintojas:
Vivasan - Šveicarija
Prekės kodas:
GRO-170-I335
Pristatymas:
2 - 3 darbo dienos
Odos tipas:
visi tipai
Paskirtis:
odos šveitimas
Talpa:
200 ml
21.49€
be PVM: 17.76€
Pridėti Atimti

Šveitiklis su jūros druska. Efektyvus šveičiamasis kūno kremas su argano, migdolų ir alyvų aliejais, vitaminu E ir smulkiais jūros druskos kristalais.

Šveitiklis intensyviai šalina negyvas ląsteles ir šerpetojančias odos daleles, užtikrindamas jautrios odos kokybišką priežiūrą. Teikia odai komforto pojūtį, vitamino E dėka skatina odos regeneraciją. Oda tampa minkšta ir švelni.

Naudojimas: Tepti drėgną kūno odą, kremą paskirstyti tolygiai ir švelniais masažo judesiais trinti. Nuplauti šiltu vandeniu.

Serija "Argana" - unikalūs produktai kūno, lūpų ir rankų odos priežiūrai su vertingais arganijų, palmių ir mineralų aliejais. Marokietiškosios arganijos vaisių aliejus yra vienas iš vertingiausių ir brangiausių aliejų pasaulyje. Jo savybės ypač patrauklios tuo, kad šalina laisvuosius radikalus, stabdo odos senėjimo procesus, spartina žaizdotos, sumuštos ar nudegintos odos gijimą, lygina raukšleles, skatina senstančios odos atsinaujinimą

VIVASAN – tai natūralios žaliavos pagrindu pagaminti produktai iš Šveicarijos, kurių asortimentą sudaro kosmetikos priemonės, plaukų dažai ir šampūnai, biologiškai aktyvūs maisto papildai, vitaminų ir mineralų kompleksai

VIVASAN kompanijos partneriai yra solidžios ir patyrusios Šveicarijos firmos: SWISS CAPS AG, Dr. Düner AG, INTRACOSMED AG, OSWALD GmbH, ELIXAN GmbH ir Italijos firma COSVAL srl, visoje Europoje žinoma kaip nuostabių plaukų dažų ir plaukų priežiūros priemonių iš natūralių medžiagų gamintoja.
Ne visada gyvenimas mus lepina. Neretai slegia rūpesčiai ir problemos, tačiau mes norime ilgai išlaikyti sveikatą, jaunumą ir grožį. Todėl stengiamės taisyklingai maitintis, vartojame ekologiškus maisto produktus; apavą ir drabužius renkamės iš natūralių medžiagų ir nepatikliai žiūrime į cheminių vaistų vartojimą. VIVASAN kompanijos produkcija padės Jums pajusti gyvenimo pilnatvę, nes visi gi žinome, kad gera savijauta – tai švytinti energija, o patraukli išorė – pasitikėjimas savimi!

Svarbiausi privalumai:

  • sudėtyje nėra hormonų, antibiotikų, sintetinių konservantų;
  • nealergiška;
  • pasižymi ilgalaikiu ir plataus profilio veikimu;
  • neturi pašalinio poveikio;
  • gali vartoti skirtingų amžiaus grupių asmenys;
  • testuota neatliekant bandymų su gyvūnais.

VIVASAN kompanija pristato naują pasaulyje garsios Italijos kompanijos LOCHERBER dekoratyvinės kosmetikos liniją. Pasauliniu mastu LOCHERBER prekinis ženklas gerai vertinamas dėl šiuolaikiškų, aukštos kokybės veido odos priežiūros ir dekoratyvinės kosmetikos priemonių. Kompanijos LOCHERBER produkcija savo kokybe nenusileidžia garsiausių pasaulio gamintojų brendams (prekės ženklams), o pagal gamybos inovacijas daugelį iš jų net lenkia.
Pristatome makiažui skirtas LOCHERBER kompanijos priemones.

Vivasan eteriniai aliejai

Partneriai/gamyklos
 
ELIXAN AROMATICA
 
     Kompanija ELIXAN AROMATICA, esanti Gevil miestelyje, Šveicarijoje, yra viena iš pagrindinių europinio lygio firmų, gaminančių ir parduodančių eterinius aliejus bei kai kuriuos maisto papildus.     
     Ši kompanija, gaminanti puikios kokybės     produkciją, yra vertingas ir patikimas partneris. Daugelis Vakarų Europos parfumerijos ir kosmetikos gamintojų labai vertina šios kompanijos pagamintus eterinius aliejus.  
     Eterinių aliejų gamybai kompanija ELIXAN AROMATICA skiria ypatingą dėmesį, jų išgavimo ir išgryninimo technologijos remiasi naujausiais mokslo ir technikos pasiekimais. Tai užtikrina ypatingą produktų grynį ir aukščiausią kokybę. 
     Eterinių aliejų kokybė kontroliuojama dujų chromatografiniu ir chromatomasspektrometriniu tyrimų metodais. Kompanijos ELIXAN AROMATICA eterinių aliejų grynis ir aukšta kokybė užtikrina efektyvų poveikį, todėl leidžiama juos
  naudoti net Šveicarijos ligoninėse. Be to, kompanijos ELIXAN AROMATICA gaminami specialūs tepalai naudojami Šveicarijos klinikų gimdymo skyriuose.
Todėl ELIXAN AROMATICA gamina VIVASAN kompanijai aukštos kokybės eterinius aliejus, bazinius masažinius aliejus ir naujus natūralius biologiškai aktyvius maisto papildus (BAMP). 
 
 
 
   COSVAL
 
 Kompanijos COSVAL produkcija yra gaminama Šveicarijoje, o Italijos teritorijoje – pakuojama ir pateikiama realizacijai.
 
COSVAL glaudžiai bendradarbiauja su Šveicarijos SWISSCAPS ir dr. DÜNNER kompanijomis, kurių didžioji dalis produkcijos pasaulio rinkose realizuojama per COSVAL kompaniją. COSVAL – tai inovacinė kompanija, iš natūralių medžiagų gaminanti plaukus tausojančius dažus be amoniako ir gydomuosius šampūnus, kurių pagrindą sudaro ypač vertinga grūdinė kultūra – soros. unikalius  Ji taip pat gamina gydomuosius tepalus ir balzamus ir inovatyvią kosmetiką, stabdančią odos senėjimo procesus. Kompanija COSVAL – gamybos ir rinkos lyderis Italijoje, Šveicarijoje ir Austrijoje. 
COSVAL kompanija Europoje užima vieną iš pirmaujančių vietų pagal vaistinių augalų naudojimo kiekius natūralios kosmetikos gamyboje. Jos gaminama kosmetikos produkcija žymima COSVAL, SANOTINT, MIGLIORIN, LOCHERBER ir kitais prekių ženklais. Kompanijos gaminami ekskliuzyviniai biologiškai aktyvūs maisto papildai (BAMP), pasižymintys puikiu profilaktiniu ir gydomuoju poveikiu, yra patentuoti visame pasaulyje. Dar vienas kompanijos COSVAL privalumas – jos produkcija gamybos proceso eigoje tiriama ir bandoma nenaudojant gyvūnų.  
Kompanijos COSVAL produkcijos unikalumas paskatino mus bendradarbiauti. Aukščiausiais balais vertinamos Jums jau žinomos tausojančiai veikiančios plaukų priežiūros priemonės, jauninamoji kosmetika ir gydomieji balzamai, o taip pat biologiškai aktyvūs maisto papildai (BAMP), kurie netrukus pasirodys prekyboje.     
 
   
                                                                      
OSWALD
 

Kompanijos OSWALD produktai – biologiškai aktyvūs maisto papildai (BAMP), vaisių sirupai, vitaminais ir naudingais mikroelementais praturtintos sausos sriubos ir prieskonių mišiniai. Kompanija, taikydama naujausius mokslo pasiekimus maisto gamybos srityje, gamina įvairių rūšių gatavus maisto patiekalus, ir, būdama pirmaujanti visos minėtos produkcijos gamintoja Šveicarijoje, ypatingą dėmesį skiria išleidžiamų produktų kokybei.

Kompanijos OSWALD veikla, valdoma pagal filosofiją „Klientams – tik geriausia“, visiškai atitinka vartotojų reikmes ir lūkesčius ne tik Šveicarijoje, bet ir už jos ribų.

Gamybos procese naudodama tik aukštos kokybės žaliavą ir naujausius gamybos būdus kompanija aplenkė visus savo konkurentus.

VIVASAN kompanijos užsakymu OSWALD gamina multivitaminų sirupus, sausas daržovių sriubas ir prieskonių mišinius, o netolimoje ateityje galėsime mėgautis „sveikatinimo produktais“ pagal šios kompanijos sukurtas receptūras.
Mes tikimės abipusiai naudingo ir ilgalaikio bendradarbiavimo su kompanija OSWALD.                                                                                                                                                                                                                   

 
INTRACOSMED
 
Kompanijos INTRACOSMED gamybos specializacija – odos priežiūros priemonės, galinčios prasiskverbti į giliuosius odos sluoksnius ir pasižyminčios profilaktiniu bei gydomuoju poveikiu.
 
Visi INTRACOSMED gaminami produktai atitinka saugios produkcijos reikalavimus, o tai – jos efektyvumo ir tinkamumo garantas. Neabejotinas INTRACOSMED kosmetinių priemonių privalumas tas, kad jos pagamintos iš ekologiškai švarios žaliavos, taikant naujausias technologijas ir nenaudojant sintetinių konservantų, kurie neretai sukelia odos dirglumą. Todėl kompanijos INTRACOSMED produkcija tinka žmonėms su jautria, į alergines reakcijas linkusia oda.
 Kompanijos INTRACOSMED produkcijos gamyboje taikomos naujausiais mokslo pasiekimais pagrįstos technologijos. Novatoriška patirtis, gera reputacija rodo šios kompanijos rimtumą ir patikimumą. INTRACOSMED kuria ir gamina ekskliuzyvines kosmetikos linijas pagal garsių Europos kompanijų, kurių skaičiuje yra mūsų kompanija VIVASAN, užsakymus. VIVASAN kompanijai INTRACOSMED gamina gydomuosius kremus ir odos priežiūros priemones, tarp jų ir veido odą jauninančią elitinę kosmetika  
                                               
 
 
Dr. DUENNER
Kompanija Dr. DÜNNER įkurta 1948 metais vaizdingame Švico kantone, Šveicarijoje. Dabar Dr. DÜNNER kompanija savo produkciją eksportuoja daugiau nei į 20 pasaulio šalių.
Kompanijos Dr. DÜNNER produkcijos populiarumo visame pasaulyje sėkmę užtikrina aukšta gaminių kokybė ir jų poveikio efektyvumas, nes gamybos procesuose sumaniai derinami tradiciniai liaudies medicinos receptai ir naujausios gamybos technologijos.  
Išskirtinis Dr. DÜNNER kompanijos bruožas yra tai, kad visa produkcija gaminama be cheminių konservantų, taikant specifinius gamybos būdus.
Didžiausi Dr. DÜNNER kompanijos apyvartos mastai – Šveicarijoje, Vokietijoje ir Kanadoje, nežiūrint į tai, kad šiose šalyse veikia patys griežčiausi įstatymai biologiškai aktyvių maisto papildų (BAMP) atžvilgiu.
Su Dr. DÜNNER prekės ženklu išleidžiama produkcija yra ypatingai ekologiška ir pasižymi aukšta kokybe.
VIVASAN užsakymu Dr. DÜNNER kompanija gamina puikius natūralius multivitaminų gėrimus ir efektyvius biologiškai aktyvius maisto papildus (BAMP), kurių pagrindą sudaro augaliniai komponentai.
 
 
SWISSCAPS
 
 SWISSCAPS kompanijos didelis privalumas yra tas, kad maisto papildų kapsulių apvalkalai gaminami ne iš stambiųjų raguočių kaulų, o iš bulvių krakmolo. Taip praktiškai atmetama galimybė užsikrėsti karvių kempinlige, pasiutlige ar pan. Todėl visoje Europoje SWISSCAPS kompanija yra labiausiai vertinamas biologiškai aktyvių maisto papildų (BAMP) kapsulėmis gamintojas, vykdantis daugelio pasaulio šalių užsakymus.
Visų šios kompanijos BAMP pagrindą sudaro natūralios medžiagos, biologiškai ypač vertingi ir subalansuoti komponentai, efektyviai padedantys stiprinti ir saugoti sveikatą.
SWISSCAPS kompanija išimtine tvarka gamina VIVASAN kompanijos užsakymu arba su VIVASAN prekiniu ženklu ekskliuzyvinius produktus – plataus spektro poveikiu pasižyminčius biologiškai aktyvius maisto papildus (BAMP) žirneliais, tabletėmis ir kapsulėmis.